Zpravodaj SVJ Breitcetlova č.4

Vážení vlastníci,

již tento čtvrtek 31.5.2018 se konná zasedání shromáždění SVJ, následují některé z bodů které chceme projednat.

 

  • Malování společných prostor

Již dlouho odkládané a slibované malování, bychom přeci jen mohli realizovat již letos. V jakém rozsahu bude předmětem diskuze.

 

  • Pražská teplárenská - PTAS

Loňský rok jsme věnovali mnoho času Pražským vodovodům a kanalizacím. Věříme že výsledek byl vidět na vyúčtování za rok 2017. Letos se věnujeme teplu, ale s PTAS již upravené smlouvy máme a další snížení jakoje třeba sazba N19 je asi již nemožné získat. Pomoci by nám mohla studie zaměřená na ohřev TUV tepleným čerpadlem. Pokud nepomůže k získání lepší sazby určitě je možné záměr zrealizovat v roce 2022. Studie by měla být spolufinancována z dotačního programu MPO EFEKT.
 

  • Volba výboru

Jedna členka výboru (paní Hošková) se stěhuje do Hradce Králové a tak budeme volit nového člena výboru (výborem je navržena paní Bendová), případně převolíme celý výbor společenství.

 

  • Úklid, odvoz odpadu ap.

Změnili jsme úklid. Nyní nám místo firmy Andulka uklízí paní Poláčková a i frekvence úklidu je nyní vyšší, kromě pravidelného úklidu 1 x týdně je navíc týdně uklízen vstupní portál a přízemí (tedy portály budou uklízeny 2 x týdně). Po bleskovém naplnění kontejneru minulý měsíc chceme opět jeden kontejner nechat přistavit v červnu. Mytí oken budeme realizovat s ohledem na malování společných prostor.

 

  • Na shromáždění chceme připravit i drobné občerstvení

Důvody proč na shromáždění plánujeme drobné pohoštění, je motivat vlastníky aby osobně dorazili a v případě neusnášeníschopného shromáždění, je pro příchozí drobnou útěchou to, že dle loňského usnesení, budou náklady na shromáždění naúčtovány nepřítomné většině.

 

  • Informace o GDPR v SVJ

Informace jak jsme se popasovali s nářízením o ochraně osobních údajů.

 

Za výbor společenství Roztomilý Jan